بیوگرافی کیان کشفی راد

1400-11-08
کیان کشفی راد

بیوگرافی کیان کشفی 

کیان کشفی هم یه روزی عین همین بچه‌ها شیطنت و بازیگوشی داشته که باعث شده از سن 5 سالگی اون رو در رشته ژیمناستیک ثبت نام کنن. تشویق خانواده و بوجود اومدن حس صمیمیت و رفاقت در باشگاه باعث شد کیان کشفی هیچوقت از ورزش کردن دست نکشه و بعد از ژیمناستیک، کلاس شنا ثبت نام کنه و بعد از اون از 8 سالگی کاراته رو بعنوان ورزش تخصصی و حرفه‌ای دنبال کنه. 
با داشتن علاقه و یک مربی کاراته حرفه‌ای که به الگوی ورزشی اون تبدیل شد، کیان کشفی تونست قهرمانی آسیایی بگیره و با سهمیه قهرمانان ملی وارد دانشگاه شهید بهشتی بشه و تحصیلات عالی رو در علوم ورزشی ادامه بده. دنبال کردن ورزش در کنار تحصیل کاری بود که با وجود سختی‌هایی که داشت انجام شدنی بود. 
کیان کشفی با داشتن مدرک مربیگری ملی کاراته و دانش کافی در زمینه ورزش کودکان از جمله بدنسازی کودک و  رفتار حرکتی مدت 12 ساله که در زمینه آموزش به کودکان فعالیت داره چرا که خودش ورزش رو از کودکی شروع کرده و  به خوبی میدونه نیاز بچه‌ها چیه و زبونشون رو می‌فهمه. مهم‌تر اینکه از دیدن پیشرفت لحظه به لحظه بچه‌ها لذت می‌بره. 
شعار و توصیه کیان کشفی: 
«زندگی سالم از کودکی با ورزش» 
«داشتن یک سبک زندگی سالم اول از همه از خانواده شروع میشه. ورزش تنها بخشی از یک زندگی سالم هست.»با تشویق خانواده و علاقه فردی، کیان کشفی از 5 سالگی وارد عرصه ورزش شد. او ورزش رو از ژیمناستیک شروع کرد و پس از اون شنا و در نهایت از 8 سالگی جذب کاراته شد. حس صمیمیتی که در باشگاه ورزشی برای کیان کشفی بوجود اومد باعث شد هیچوقت از ورزش کردن دست نکشه و کاراته رو بعنوان ورزش حرفه‌ای دنبال کنه. 
علاقه به این ورزش و داشتن یک الگوی ورزشی حرفه‌ای بعنوان مربی کاراته، او تونست قهرمانی آسیایی رو بگیره و با سهمیه قهرمانان ملی وارد دانشگاه شهید بهشتی بشه. دنبال کردن ورزش در کنار تحصیل کاری بود که با وجود سختی‌هایی که داشت انجام شدنی بود. 
امروزه کیان کشفی با داشتن مدرک مربیگری ملی کاراته و دانش کافی در زمینه ورزش کودکان از جمله بدنسازی کودک و  رفتار حرکتی مدت 12 ساله که در زمینه آموزش به کودکان فعالیت داره چرا که خودش ورزش رو از کودکی شروع کرده و  به خوبی میدونه نیاز بچه‌ها چیه و زبونشون رو می‌فهمه. مهم‌تر اینکه از دیدن پیشرفت لحظه به لحظه بچه‌ها لذت می‌بره.
«زندگی سالم از کودکی با ورزش» 

«داشتن یک سبک زندگی سالم اول از همه از خانواده شروع میشه. ورزش تنها بخشی از یک زندگی سالم هست.»

بیوگرافی شیرین موسوی
 

ارتباط با باشگاه

از طریق این فرم می توانید با ما در ارتباط باشید.فقط کافی است اسم، آدرس ایمیل و متن پیام خود را برای ما ارسال کنید.ما خیلی زود با شما ارتباط برقرار می کنیم.

  • 1742 030 0938
  • kiyanrad021@gmail.com

طراحی با © تگباز